В центре внимания:

Україна рухається до європейських стандартів

Україна рухається до європейських стандартів

У середу, 21 лютого, Комітет міністрів Ради Європи (РЄ) ухвалив рішення про затвердження Плану дій для України на 2018-2021 роки. Це документ, що визначає стратегію співпраці нашої держави з РЄ. Ключовими партнерами з української сторони є органи державної влади, місцевого самоврядування та неурядові організації.

«Ухвалення Плану дій символічно відбулося у дні, коли Україна з сумом відзначає четверту річницю загибелі Небесної Сотні та початку російської агресії. Але сьогодні маємо дивитися вперед і використовувати можливості Плану дій для здійснення реформ та європейської інтеграції. З нашої ініціативи новий План дій Ради Європи для України сприятиме виконанню Угоди про асоціацію з ЄС. Сильна успішна Україна буде найкращою присвятою героям Революції гідності та війни з Росією», – так прокоментував цю подію Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба.

Цим документом Україні буде продовжена допомога у реформуванні системи судоустрою, правоохоронних органів, виконання рішень судів, а також у сфері децентралізації та боротьби з корупцією. Передбачено низку заходів, спрямованих на підтримку конкретних реформ, що мають привести українське законодавство, інституції та практику у відповідність до європейських стандартів у сфері прав людини, верховенства права і демократії. Окрему увагу буде надано захисту прав внутрішньо переміщених осіб та питанням безпеки журналістів

Ухвалений План дій є п’ятим документом, який продовжує започатковану у 2005 році традицію програмного співробітництва між Україною та Радою Європи.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

21.02.2018 23:19 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.