В центре внимания:

Українська складова американського скандалу

Українська складова американського скандалу

Про неї у четвер, 13 липня, пишуть чи не усі інтернет-видання України. І не дарма, справа справді дуже серйозна. Адже з-за океану на адресу нашої держави пролунали звинувачення у втручанні в перебіг минулорічних виборів президента США.

Напередодні претендент на голову Федерального бюро розслідувань (ФБР) Крістофер Рей пообіцяв зайнятися цією справою у разі свого призначення на посаду. А згодом речниця Білого дому Сара Сандерс заявила: «Якщо і є якісь докази змови у ході минулих президентських виборів у США, то це докази змови між Демократичною партією США та урядом України».

Саме зараз у Вашингтоні раптом згадали оприлюднену виданням Politico ще у січні 2017 року статтю «Спроби України саботувати Трампа нашкодили їй самій». У ній стверджувалося, начебто посольство України у США співпрацювало з американкою українського походження з Александрою Чалупою, тісно пов’язаною із Демократичною партією США. Відтак ця пані стала важливим джерелом інформації для американських ЗМІ щодо політтехнолога Пола Манафорта, який у підсумку змушений був залишити чільну посаду у штабі Дональда Трампа.

Відомо також, що у січні посол України у США Валерій Чалий спростував будь які спроби українських посадовців протидіяти пану Трампу під час минулорічних виборів. Однак скандал виник. Деякі експерти твердять, що його свідомо роздмухують, аби пригасити інший, де головним фігурантом виступає старший син Дональда Трампа. За даними The New York Times, влітку 2016 року він зустрічався з російською адвокатесою, яка пропонувала йому компромат на Гілларі Клінтон.

Світлина: потиск рук Дональда Трампа і Валерія Чалого.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

14.07.2017 6:57 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.