В центре внимания:

Українська церква в Криму зазнає брутального тиску

Українська церква в Криму зазнає брутального тиску

Про обурливий факт розповів 31 серпня архієпископ Сімферопольський і Кримський Української Православної Церкви Київського Патріархату (УПЦ КП) Климент журналістам сайту «Крим.Реалії». Працівники підпорядкованої окупаційній владі виконавчої служби увірвалися на територію храму у Севастополі. Вони зламали двері приміщення першого поверху та двері вівтаря на другому поверсі. Доступ вірянам до церкви перекрили. Чиновники показують якісь рішення суду, що зобов’язують виселитися з приміщення Духовний центр, хоча його в управлінні Єпархії немає вже понад два роки.

Після анексії Криму підконтрольна Кремлю місцева влада захопила частину будівель Кримської єпархії УПЦ КП і провела конкурс на оренду частини приміщень церкви. Архієпископ Климент закликав світову спільноту до захисту національних, культурних і релігійних прав громадян України в Криму.

З атакованого російськими силовиками храму надходять щораз нові повідомлення. Останнє з них дає підстави твердити про банальне пограбування. Пристави забрали хрест, церковний посуд, раритетні ікони, столовий посуд з порцеляни і богемського кришталю, що були подаровані церкві, а також килими. При цьому опис речей не складався, архієпископу не пропонували підписати акт про вилучення церковного майна.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

31.08.2017 21:56 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.