В центре внимания:

Українське військо отримало нову зброю

Українське військо отримало нову зброю

І вона вітчизняного виробництва! Як повідомив 29 серпня сайт Державного концерну «Укроборонпром», Збройні сили України прийняли на озброєння легкий переносний ракетний комплекс «Корсар». Його розробило Державне Київське конструкторське бюро «Луч», що входить до складу «Укроборонпрому».

«Корсар» здатен вражати цілі на дистанції 2,5 кілометра. А це рівно стільки, скільки й у знаменитого американського FGM-148 Javelin. Наведення української ракети здійснюється за лазерним променем. Відбувається воно у режимі низькоенергетичного рівня випромінювання, що допомагає приховати канал управління.

Під час заводських та державних випробувань «Корсар» підтвердив свої високі характеристики. Однією із головних особливостей нового комплексу є достатньо компактні габарити. Вони дозволяють переносити його та стріляти «з плеча». Хоча у комплекті передбачено спеціальну станину для використання на заздалегідь підготовлених позиціях. Сама ракета оснащена тандемною кумулятивною бойовою частиною, що призначена для ураження сучасних панцерних нерухомих і рухомих об’єктів, а також завислих вертольотів.

Сьогодні вже можна відкрити таємницю – конструкторське бюро достроково виготовило та поставило до Збройних Сил України понад 50 ракет до «Корсару» разом із визначеною замовником кількістю пускових установок.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

29.08.2017 19:47 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.