В центре внимания:

Українські артилеристи тримають порох сухим

Українські артилеристи тримають порох сухим

Оприлюднене у понеділок, 13 листопада, зведення прес-центру штабу АТО містить тривожну інформацію. Минулої доби у порівнянні із попередньою, число ворожих обстрілів зросло майже вдвічі і сягнуло 33-х. Третина з них здійснена з мінометів різних калібрів. Ситуація у зоні бойових дій ускладнюється. Окупаційні війська продовжують чинити збройні провокації вздовж усієї лінії фронту.

Саме тому треба завжди бути готовими до будь-яких дій супротивника, включно із спробою масштабного наступу. Адже тоді доведеться давати відсіч з усіх видів зброї. Виконуючи вимоги Мінських угод, українська сторона відвела з передової усю важку артилерія. Але щоб без участі у бойових діях не втратити вміння бити ворога, наші гармаші постійно відшліфовують свою майстерність.

Мобільна прес-група Оперативно-тактичного угруповання «Маріуполь» розповідає у мережі Facebook про артилерійський підрозділ під командуванням офіцера Олександра Б. Хлопці щойно завершили бойові стрільби на військовому полігоні у Донецькій області. Вони відпрацьовували ураження артилерійських і мінометних батарей, броньованої техніки, засобів протиповітряної оборони, фортифікаційних та інших оборонних споруд тощо. Стріляли уламково-фугасними зарядами. Після кожного залпу швидко змінювали позиції, щоб оперативно вийти з-під ударів, які може завдати противник.

А тим часом військове щастя було учора на нашій стороні. Жоден український воїн при підвищенні ворожої активності не постраждав.

Українські артилеристи тримають порох сухим

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

13.11.2017 11:09 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.