В центре внимания:

Українці – колективний герой польської економіки 

Українці – колективний герой польської економіки 

У суботу, 10 лютого, агенція «Укрінформ» розповідає про рейтинг «50 найбільш впливових людей польської економіки», який склало одне з найпопулярніших видань Польщі «Dziennik Gazeta Prawna». Друге місце у переліку посів збірний образ українця-заробітчанина.

Зазначимо, що наш працелюбний земляк у позитивному впливі на польську економіку в 2017 році відтіснив на третє місце самого президента Польщі Анджея Дуду! А першим у рейтингу виявився прем’єр-міністр країни Матеуш Моравецький.

За оприлюдненими в Україні даними, до Польщі на роботу виїхало понад мільйон наших громадян. Там заробітна платня суттєво вища. І доки цей мотив залишатиметься об’єктивною реальністю, потік трудових мігрантів не зупинити. А є ще й інший важливий фактор – у Польщі доволі ліберальне законодавство, яке дозволяє працевлаштування українців.

Видання наголошує, що поляки почали помічати суттєвий приплив українців на розвиток економіка країни після початку воєнних дій в Україні, а також називають українських заробітчан колективним героєм польської економіки. Торік українцям видали 1,7 мільйона дозволів на працю у Польщі.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

11.02.2018 0:39 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.