В центре внимания:

У будинку Скрипалів загинули домашні тварини

У будинку Скрипалів загинули домашні тварини

Про це у п’ятницю, 6 квітня, розповідає інтернет-видання «Європейська правда» з посиланням на британський таблоїд The Mirror. У будинку колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля у Солсбері загинули дві морські свинки. Як встановили ветеринари, вони померли від зневоднення. Чорний персидський кіт залишився живим, але перебував у стані сильного стресу. Його відвезли у військову лабораторію, щоб з’ясувати, чи є в організмі тварини сліди нервово-паралітичної речовини. Однак котик так страждав, що його вирішили приспати.

Напередодні була оприлюднена перша заява Юлія Скрипаль. Вона подякувала людям, що знайшли її разом з батьком у Солсбері, а також персоналу лікарні, в якій знаходиться. Каже, що з кожним днем їй додається сил. І подівається, що її приватне життя буде захищене від надмірної уваги.

Тим часом британська газета The Times пише, що нервово-паралітична речовина «Новичок» була виготовлена на російській військовій дослідницькій базі у Саратовській області. Ці відомості представники британської розвідки озвучили на брифінгу. Як припускають, на вказаному об’єкті протягом останніх десятиліть проводили випробування цієї отрути для здійснення «точкових вбивств».

Світлина: Юлія Скрипаль з котом.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

06.04.2018 12:39 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.