В центре внимания:

У Вільнюсі презентовано новий план для України

У Вільнюсі презентовано новий план для України

У понеділок, 6 листопада, в Сеймі Литви послам країн-учасниць Програми східного партнерства був представлений план допомоги нашій державі. Нагадаємо, що він ініційований литовськими політиками.

Впродовж певного часу про нього говорили як про «План Маршалла для України». Однак після представлення міністр закордонних справ Литовської Республіки Лінас Лінкявічюс сказав: «Ми вже не називаємо цей план «Планом Маршалла», оскільки є асоціації з іншим планом в інший час і з інших причин… Але, ми називаємо це «Європейський план» для України».

Згідно з планом, з 2018 року протягом десяти років запропоновано виділити Україні 50 млрд. євро ($ 58,3 млрд.) допомоги для заохочення малого і середнього бізнесу. Литовські дипломати і політики домагаються, щоб новий план для України отримав підтримку на листопадовому саміті Східного партнерства Євросоюзу. Очільник литовського зовнішньополітичного відомства Лінас Лінкявічюс наголосив на необхідності якнайшвидшого надання допомоги Україні, бо у ситуації, в якій знаходиться наша країна, час не є союзником. Адже з весни 2014 року Україна бореться з підтримуваними Москвою сепаратистами.

Світлина: надійний друг України – міністр закордонних справ Литовської Республіки Лінас Лінкявічюс.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

06.11.2017 19:58 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.