В центре внимания:

У Г’юстоні запроваджено комендантську годину

У Г’юстоні запроваджено комендантську годину

Підставою для настільки радикального заходу стали випадки мародерства, до якого вдаються певні особи, скориставшись стихійним лихом. Комендантська година у найбільшому місті Техасу діє з десятої години вечора до п’ятої ранку. Загалом у цьому штаті за вісім днів буревію «Харві», загинуло не менше 30 людей. Про це повідомила у середу, 30 серпня, газета The New York Times. Ситуація ускладнюється тим, що буревій супроводжується сильними зливами. Число жертв стихії може зрости після того, як вдасться обстежити всі постраждалі райони.

Напередодні президент США Дональд Трамп з дружиною відвідав райони повені в Техасі, щоб оцінити масштаби лиха. Він назвав буревій «Харві» катастрофою «історичного, жахливого» масштабу і подякував рятувальним службам і медикам за самовіддану працю.

Тим часом «Харві» загрожує сусідньому штату Луїзіані, яка 2005 році постраждала від сильного буревію «Катріна». Тут теж вже оголошено надзвичайний стан. Національна метеорологічна служба попередила про тропічний шторм, який може викликати сильну повінь. Зливові дощі особливо небезпечні для Нового Орлеана. Адже місто знаходиться нижче рівня моря, а дренажна система застаріла і може не впоратися з сильним навантаженням.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

30.08.2017 13:50 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2021 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.