В центре внимания:

У Г’юстоні може вибухнути хімічний завод

У Г’юстоні може вибухнути хімічний завод

І все через повінь, викликану буревієм «Харві». Тривожну звістку повідомив у четвер, 31 серпня, сайт ВВС. На заводі компанії Arkema в Кросбі вийшла з ладу система охолодження хімічних речовин. Отож, у найближчі дні є загроза виникнення пожежі або вибуху. Підприємство припинило працювати ще минулого тижня, тобто – до початку стихійного лиха. Однак через рясні опади його територію затопило і електропостачання виявилося перерваним. Затоплено й резервні генератори.

Завод займається виробництвом органічних пероксидів. Хімікати, які там зберігаються, становлять небезпеку при високих температурах. «Тепер речовини можуть вибухнути і викликати потужну пожежу. Високий рівень води на території, а також відсутність електрики не залишають нам жодної можливості цьому запобігти». – заявив очільник компанії Річард Роуер. Про всяк випадок мешканців округи Харріс у радіусі півтори милі (2,4 км) навколо заводу вже евакуйовано.

Хоча Національна метеорологічна служба США і знизила статус буревію «Харві», оптимізму це не додає. Бо синоптики й надалі прогнозують для цих місцевостей сильні дощі.

Світлина AFP: головна дорога, що веде до заводу.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

31.08.2017 11:55 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2021 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.