В центре внимания:

У двох районах Львівщини ремонтують народні доми і амбулаторію

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської обласної державної адміністарції Олега Синютки №1138/0/5-17 від 21 листопада.

Враховуючи рішення позачергових засідань обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 2 та від 16 листопада, голова ЛОДА розпорядився:

виділити з резервного фонду обласного бюджету районному бюджету Сокальського 189800 гривень для проведення невідкладних аварійно-відновних робіт шатрового даху народного дому в с. Савчин Сокальського району та 230000 гривень для проведення невідкладних аварійно-відновних робіт даху амбулаторії у с. Двірці (Великомостівська ОТГ);

районному бюджету Мостиського району виділено 282275 гривень для проведення невідкладних аварійно-відновних робіт народного дому в с. Конюшки.

Сокальська та Мостиська райдержадміністрації до 20 грудня мусять поінформувати обласну державну адміністрацію про цільове використання виділених коштів.

Нагадаємо, що народний дім села Конюшки Мостиського району горів у липні цього року.

Додамо, що амбулаторію у Двірцях відкрили у серпні. Вона, як і народний дім села Савчин пошкоджені негодою на початку жовтня.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

23.11.2017 4:48 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.