В центре внимания:

У Каталонії відмовилися від дочасних виборів

У Каталонії відмовилися від дочасних виборів

Про це заявив у четвер, 26 жовтня, у Барселоні очільник адміністрації автономної області Карлес Пучдемон. Окрім того, він звинуватив уряд Іспанії в тому, що той перешкоджає досягненню угоди з Каталонією.

Очікувалося, що цього дня каталонський лідер виступить з офіційною заявою. Іспанська газета La Vanguardia навіть твердила, що він збирався оголосити про розпуск регіонального парламенту і проведення нових виборів до кінця року. Натомість пролунало протилежне. І це ще більше поглибить кризу.

21 жовтня уряд Іспанії прийняв рішення застосувати 155-ту статтю конституції, яка передбачає тимчасове скасування автономного статусу Каталонії, розпуск регіональної адміністрації та парламенту. Ці заходи завтра, 27 жовтня, розгляне верхня палата парламенту Іспанії – Сенат.

10 жовтня депутати парламенту Каталонії, керуючись підсумками проведеного у регіоні референдуму, прийняли документ про незалежність республіки. Карлес Пучдемон підписав її, однак невдовзі заявив, що йдеться про «символічне» проголошення незалежності, а документ є декларацією про наміри.

Світлина Reuters: Карлес Пучдемон.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

26.10.2017 23:38 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.