В центре внимания:

У ЛОДА запевняють, що домовилися з громадами області на будівництво сміттєпереробного заводу

Про це сьогодні повідомив директор департаменту розвитку та експлуатації ЖКГ Львівської ОДА Назарій Романчук, передає кореспондент Варіантів.

Як зазначив Назарій Романчук, за підсумками проведених в області обговорень, ОДА вже має попередні домовленості з громадами щодо будівництва на їхній території сміттєпереробного заводу.

"У нас є попередні напрацювання з громадами, уже найближчим часом ми проведемо відповідну робочу нараду, за підсумками якої подамо оголошення про те, де ж будуватимуть сміттєпереробний завод. Але спочатку ми самі повинні обговорити це, щоб інвестор визначився з конкретною із запропонованих ділянок, де є підтримка громади. Попередньо згода громади вже є", – розповів Назарій Романчук.

Зазначимо, громадські обговорення стосовно зведення сміттєпереробних заводів на Львівщині завершились 13 липня.

Як заявляв Назарій Романчук раніше, сміттєпереробні заводи, які збудують на території області, перероблятимуть відходи не лише зі Львова – комплекси із переробки прийматимуть ТПВ, в першу чергу, з тих районів, де вони розташовані.

За його словами, на Львівщині повинні звести принаймні три комплекси із утилізації ТПВ.

Нагадаємо, будувати сміттєпереробні заводи на Львівщині готові три компанії-інвестори: ТзОВ "Вейст Менеджмент Системс", ТзОВ "Глассворк технолоджі" та інвестиційно-екологічна компанія "ІЕК". Всі вони перемогли у тендерному конкурсі ЛОДА.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

19.07.2017 9:07 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.