В центре внимания:

У Львові більше місяця триватиме дератизація

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

З 11 квітня у Львові, Винниках, Рудно та Брюховичах розпочнуть щорічну сезонну дератизацію. Вона триватиме до 18 травня включно, і охопить також житловий сектор приватної забудови. Про це повідомив директор комунального підприємства Львівської обласної ради "Профілактична дезінфекція" Роман Добуш.

Складено плани-графіки, згідно з якими фахівці відділів профдезінфекції у присутності представників комунальників будуть побудинково проводити суцільну дератизацію на території комунальних підприємств. Згідно планів-графіків, фахівці розкладатимуть отрутопринаду у підвальних приміщеннях житлових будинків.

Одночасно дератизаційні заходи будуть проводити у підвальних приміщеннях дитячих садочків, навчальних закладів, поліклінік та лікарень, у парках, скверах, а також приміщеннях, які знаходяться на цій території.

Також дератизацію проводитимуть в ОСББ, ЖБК та інших установах, з якими укладено угоди на проведення дератизації.

"Цими заходами ми зменшимо чисельність мишовидних гризунів, що є носіями багатьох інфекційних захворювань, таких як лептоспіроз, туляремія та інші, які можуть призвести до летальних випадків. Проведення дератизаційних робіт у приватному секторі проводиться нашими фахівцями шляхом розкладання отрутопринади у підсобних приміщеннях та підвалах будинків при згоді господаря. В дислокації, де зазначена назва вулиці, номер будинку та прізвище господаря, проведення роботи фіксується підписом господаря будинку.

Необхідно укласти договори з ОСББ на проведення дератизаційних заходів, які таких договорів немає. Також мешканці приватного сектору через оголошення у ЛКП, інформації по радіо, телебаченню, зможуть долучитися до проведення суцільної одночасної дератизації, якщо у цьому є потреба. Наприклад, якщо помешкання заселене мишоподібними гризунами. Усі питання щодо проведення весняної суцільної одночасної дератизації та свої побажання просимо адресувати за тел. 271-20-82», – пояснюють у комунальному підприємстві Львівської обласної ради "Профілактична дезінфекція".

Мешканці будинків приватного сектору, яких не буде під час проведення суцільної дератизації, при необхідності, можуть звертатися до відділів профдезінфекції за місцем проживання:

Залізничний район - 292-63-14

Галицький район - 271-20-82

Сихівський район - 271-20-82

Франківський район - 292-63-14

Личаківський район - 271-20-82

Шевченківський район - 252-27-74.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

10.04.2018 22:29 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2021 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.