В центре внимания:

У Львові відбувся різдвяний концерт фестивалю класичної музики LvivMozArt

Унікальність програми концерту полягала в особливій драматургії програми, яка була побудована на контрастному поєднанні двох музичних настроїв: почавши з духовних творів, що змальовують таїнство Різдва, закінчуючи творенням феєричного відчуття свята з улюбленими шедеврами світової оперної музики.
"Ми прагнули вручити відвідувачам музичні дарунки, які я зібрала з усього світу - це і українські молитви щирими дитячими голосами до Богородиці, і найвідоміші духовні твори Франції, Австрії, Німеччини та навіть Ізраїлю, що прославляють добро, любов та милосердя у цей особливий вечір" – диригентка, арт-директорка та засновниця фестивалю LvivMozArt Оксана Линів.
Відвідувачі із захопленням прийняли такий подарунок та подякували артистам гучними і довгими оплесками. Твори відомих українських та західноєвропейських композиторів виконували Даная Контора, сопрано (Греція-Німеччина), Тетяна Журавель, сопрано (Україна), Ірина Житинська, мецо-сопрано (Україна-Польща),Михайло Малафій, тенор (Україна), Юрій Самойлов, баритон (Україна-Німеччина), а також Львівська державна академічна чоловіча хорова капела "Дударик" (Україна). Акомпонував артистам аккадемічний симфонічний оркестр "INSO-Львів" під керівництвом Оксани Линів.
У програмі концерту прозвучали твори українських та західноєвропейських композиторів: духовна музика О. Козаренка, В.А. Моцарта, К. Сен-Санса та Є. Станковича, а також найвідоміші арії та дуети з опер Ж. Бізе, Ж. Оффенбаха, Дж. Пуччіні, Е. Корнґольда та ін.
Перед концертом відвідувачам повідомили сенсаційну новину. 22 липня у Львові на Закритті фестивалю LvivMozArt прозвучить оригінальна скрипка В. А. Моцарта, яку радо нададуть представники міжнародної фундації "Моцартеум". Інструмент виготовив майстер П'єтро Антоніо Далла Коста в Тревізо (Італія) у 1764 році. Скрипка належала та використовувалась В. А. Моцартом під час його останніх років життя у Відні.
Довідка: Влітку цього року LvivMozArt вперше відбувся у Львові і одразу став одним з найуспішніших та найочікуваніших фестивалів класичної музики в Європі. Вже відомі дати наступного фестивалю. У 2018 році захід проходитиме з 13 по 22 липня, цього разу не лише у Львові, але й у Свіржському замку та інших історичних локаціях.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

26.12.2017 20:48 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.