В центре внимания:

У Львові закликали бойкотувати російський Мундіаль-2018

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Сьогодні у Львові на проспекті Свободи під пам'ятником Тарасові Шевченку зібралось близько тридцяти учасників акції. Декілька учасників акції зіграли імпровізований футбольний матч м'ячем декорованим маскою схожою на президента Росії Володимира Путіна. Під час акції використали піротехнку, що забарвила площу перед пам'ятником у національні кольори.

Участь у акції взяло кілька організацій: "Об’єднання добровольців", ГО "Апостольська чота", Спілка учасників бойових дій "Асоціація Комбатантів" та інші.

"Не лише у Львові, але й по всьому світу ми хочемо привернути увагу світової громадськості до російської загарбницької війни. Росія – це агресор. Росія – це тиран. Неприпустимо, щоб український чи будь-який інший вболівальник сидів поруч на одній трибуні з терористом, який вбиває ні в чому не винних людей", – зазначила керівник юридичного відділу "Об’єднання добровольців" та волонтер Оксана Лобай.

У коментарі Варіантам голова Всеукраїнської спілки учасників АТО Сергій Дячишин додав:

"Я сам є футбольним уболівальником, вболіваю за ФК "Карпати". Закликаю інших футбольних вболівальників, які підтримуватимуть свої збірні, ігнорувати чемпіонат у Росії. Ця країна підтримує світовий тероризм."

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

22.01.2018 20:18 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.