В центре внимания:

У Львові на 30% зросла вартість ритуальних послуг

Сьогодні, 2 березня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив нові тарифи на ритуальні послуги для ЛКП "Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг".

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Від сьогодні ритуальні послуги у Львові подорожчають в середньому на 30%. Підняття тарифів зумовив ріст мінімільної заробітної плати в Україні.

"Перегляд тарифу обумовлений тим, що, в першу чергу, на законодавчому рівні встановлено мінімальну заробітну плату у розмірі 3723 грн. Відповідно, ЛКП "Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг" зобов’язане здійснювати нарахування такої заробітної плати своїм робітникам. Попередні тарифи діяли з березня 2017 року, виходячи з мінімальної заробітної плати 3200 грн. Тому в середньому тарифи зростуть на 30%", – розповіла заступниця начальника відділу економіки департаменту житлового господарства та інфраструктури міськради Ірина Колодка.

За її словами, цей проект рішення протяягом місяця був розміщений на сайті міської ради. Зауважень до нього не було. Щодо громадських слухань, то законодавство не передбачає їхнє проводення.

Із переліком оновлених цін на ритуальні послуги у Львові можна ознайомитися тут.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

03.03.2018 5:28 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.