В центре внимания:

У Львові планують взятися до оновлення площі перед Оперним театром та до "сухого" фонтану

У Львові планують взятися до оновлення площі перед Оперним театром та до

Вчора, 13 березня, на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради опублікували проект рішення "Про внесення змін до ухвали міської ради від 17.03.2016 №350 "Про спорудження "сухого" фонтану перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім. С. Крушельницької на просп. Свободи".

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Відповідно до цього проекту рішення, благодійний фонд "Сокар-Благо", який ще у березні 2016 року від імені компанії "Сокар Україна" запропонував міськраді власним коштом розмістити "сухий" фонтан (без чаші) перед Львівською оперою, заявив про свою готовність реалізовувати проект.

"Враховуючи готовність інвестора здійснити спорудження нового фонтану на проспекті Свободи, виникла необхідність здійснювати вказані дії в сукупності з реконструкцією (капітальним ремонтом) площі перед національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької", - йдеться в інформаційні довідці проекту рішення.

Відтак згідно з оприлюдненим проектом рішення, Галицькій райадміністрації мають надати дозвіл на демонтаж існуючого фонтану перед Львівською оперою, балансова вартість якого становить майже 1,5 млн грн.

Також Галицька райадміністрація зможе укласти договір із благодійним фондом "Сокар Благо" про спільну діяльність щодо спорудження "сухого" фонтану. Втім проект цього договору, як і проект спорудження такого фонтану, повинні затвердити профільні комісії міської ради.

Управління архітектури та урбаністики міської ради повинне буде укласти договір з проектною організацію на виготовлення проектно-кошторисної документації капітального ремонту території із спорудженням "сухого" фонтану перед оперним театром, отримати експертний висновок цієї документації та необхідні технічні умови.

Як повідомляла у 2015 році прес-служба Львівської міської ради, площу перед Оперним театром збиралися повністю оновити: замостити новою плиткою, ліквідувати сходинку між фонтаном на Оперним театром, облаштувати клумби, встановити лавочки і насадити зелень. Також на площі має бути безкоштовний Wi-Fi та доступ он-лайн-бібліотеки.

У самому фонтані мали встановити метеостанцію, яка буде слідкувати за напрямком вітру та вологістю й регулюватиме висоту води. Окрім того, він має бути світломузичним: музика гратиме не постійно та буде сполучена з Оперним театром – тобто, те, що відбуватиметься там, водночас буде чутно й на вулиці.

Згідно з даними міської ради, всі ці роботи має провести благодійний фонд "Сокар-Благо" власним коштом.

(фото із візуалізацією проекту, 2015 рік)

Зазначимо, перш, ніж приступати до реалізації проекту із реконструкції площі перед Оперним театром та встановлення "сухого" фонтану, відповідне рішення повинна прийняти сесія Львівської міської ради.

Згідно з даними бізнес-сервісу YouControl, керівником Благодійного фонду "Сокар-Благо", що зареєстрований у Києві, є Асланов Азі.

Також Асланов Азі є заступником голови представництва SOCAR в Україні (SOCAR Energy Ukraine – державна азербайджанська нафтова компанія) також він пов'язаний із ТзОВ "Торговий дім Сокар" (оптові продажі нафти й газу в Україні).

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

14.03.2018 16:30 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.