В центре внимания:

У Львові покажуть фільм-призер Берлінського кінофестивалю

Фільм знято за мотивами документальної вистави "Моя Миколаївка" відомого українського драматурга Наталії Ворожбит та німецького режисера Георга Жено. Під час роботи над виставою режисерка Ліза Сміт разом з Георгом Жено зняла документальний фільм.

"Школа №3" – це історія тринадцятьох школярів з смт. Миколаївка (Слов'янського району Донецької області), які стали свідками бойових дій у рідному місті. Фільм складається з їхніх монологів.

Світова прем’єра фільму відбулася у лютому цього року, в рамках 67-го Берлінського кінофестивалю, де фільм отримав гран-прі секції "Generation 14plus", що присвячена фільмам про дітей та для дітей. Разом із премією автори фільму отримали 7500 євро. Бажаючи підтримати розвиток Миколаївки, автори "Школи №3" – Tabor Production у співпраці з Театром Переселенця та Платформою сучасного мистецтва Playground.DOС оголосили про конкурс на отримання ґранту в розмірі 20 тисяч гривень для соціально-культурних проектів.

Українська прем'єpa стрічки відбулась 16 липня під час Одеського кінофестивалю.

У Львові фільм покажуть під час фестивалю "Нове німецьке кіно" 30 жовтня у кінотеатрі "Планета кіно" у ТРЦ "Форум" о 18:30. Після фільму відбудеться зустріч з творцями і акторами "Школи №3".

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

28.10.2017 7:39 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.