В центре внимания:

У Львові призупинять роман з ромами

Про це повідомив кореспондент Варіантів із сесії Львівської міської ради.

Сьогодні у Львівській міській раді депутати виступили за те, аби створити спеціальну комісію щодо ромів, які жебракують та грабують людей, зокрема у транспорті. Як зазначив депутат Любомир Босаневич, до нього зверталися близько десятка львів'ян зі скаргами на ромів, також він сам двічі зупиняв пограбування, які чинили роми.

Тому депутат наголосив, що до вирішення цієї проблеми потрібно долучити "Муніципальну дружину Львова".

Відтак міський голова Львова Андрій Садовий доручив своєму заступнику з питань ЖКГ Сергію Бабаку зібрати нараду, на якій вирішити питання щодо створення такої комісії.

У патрульній поліції Львова повідомили, що станом на сьогодні кількість крадіжок, які вчиняють у місті роми, зменшилась. Натомість частіше львів'яни звертаються до правоохоронів щодо конфліктів із ними чи шахрайства.

"Жебракування в Україні не є порушенням. Звернень на гарячу лінію 102 про те, що комусь надокучають роми, немає. Заклади харчування теж не викликають патрульних. У відділи поліції ромів доставляють за крадіжки, але зазвичай це є дрібне викрадення чужого майна. Згодом після оформлення їх відпускають із відділів поліції. Та ми посилено чергуємо. Зараз є набагато менше випадків крадіжок, які вчинили роми, є виклики щодо конфліктів з ними чи шахрайства", – розповіла речниця патрульної поліції Львова Катерина Рибій.

Зазначимо, щороку з весни до осені у Львові активізуються роми, які жебракують у центральній частині міста.

Львів'яни цьогоріч вже неодноразово скаржилися на агресивність ромів та на крадіжки, пов'язані з ними, у спільноті "Варта 1".

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

20.07.2017 16:17 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.