В центре внимания:

У Львові хочуть заснувати музей репресованих дітей

У Львові хочуть заснувати музей репресованих дітей

Сьогодні працівники музею "Територія терору" представили концепцію музею репресованих дітей, про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Директорка музею "Територія терору" Ольга Гончар повідомила, що приміщення для такого музею є на вулиці Старій, його необхідно облагородити. Про це ведуться переговори з управлінням культури Львівської міської ради.

Молодший науковий працівник музею "Територія терору" Юрій Коденко представив зібрані в архівах та інших джерелах матеріали про родичів політв'язнів, яких репресували, в тому числі дітей та підлітків.

"Ми є на початку шляху дослідження цієї теми. Ця тема потребує часу, є мало досліджень. Ми будемо вдячні за допомогу в цьому: ідеями, пропозиціями, цікавими фактами, артефатками (листами), життєвими історіями, які можна використати," – запропонував Юрій Коденко.

У презетнації концепції взяв участь політв'язень, голова Львівського обласного товариства політв'язнів та репресованих Петро Франко. Він пригадав, що у 1985 році почав збирати матеріали про репресованих у часи СРСР дітей та підлітків.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

04.04.2018 20:28 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.