В центре внимания:

У Мінську пролунали нові ідеї

У Мінську пролунали нові ідеї

У понеділок, 21 серпня, в столиці Білорусі відбулися перемовини між спеціальним представником США на переговорах щодо України Куртом Волкером і помічником президента Росії Владиславом Сурковим. Це була їх перша зустріч, через що, значною мірою, мала ознайомчий характер. Вона відбувалася за зачиненими дверима і тривала близько трьох годин.

Як повідомило російській агенції «Інтерфакс» не назване джерело, «сторони з повагою, уважно вислухали позиції один одного». З пресою поспілкувався Владислав Сурков. Він заявив, що обидві сторони запропонували нові ідеї і нові підходи, а також погодилися, що поточна ситуація на південному сході України не може влаштовувати ані сторони конфлікту, ані зовнішні сили, що сприяють врегулюванню.

Тим часом Курт Волкер після зустрічі не дав жодних коментарів. Як твердять, він виступить на брифінгу для преси 22 серпня у Вільнюсі, куди вирушає безпосередньо з Мінська. Спецпредставник США проведе там переговори з литовськими високопосадовцями щодо українського питання.

Комбінована світлина з сайту «Радіо Свобода»: Владислав Сурков (ліворуч) і Курт Волкер.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

21.08.2017 23:07 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.