В центре внимания:

У міськраді вирішуватимуть, чи закривати школи Львова на карантин через кір

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, сьогодні о 16:00 год. відбудеться позапланове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо стану захворюваності на кір у місті.

"Сьогодні буде міська комісія з надзвичайних ситуацій, яка фіналізує рішення. Я не вбачаю за можливе закривати школи у Львові, бо ніхто не може спрогнозувати, скільки дітей ще захворіє і скільки місяців це буде тривати. Діти однозначно за те, щоб школи закрити. Думаю, що кожен колектив у школі буде приймати рішення. Якщо є випадки захворювання дитини на кір в тій чи іншій школі, то тут батьківський, педагогічний колектив повинні приймати рішення. Але на рівні міста приймати рішення, я вважаю, сьогодні є не на часі. Це моя позиція. Але буде комісія, будуть доповіді, фахівці, і ми фіналізуємо кінцеву позицію", - розповів Андрій Садовий.

Нагадаємо, вчора на Львівщині офіційно зафіксували епідемію кору. В області зареєстрували 84 випадки кору, з яких – 56 у дітей, а також у Львові, де кількість хворих становить 74 людини.

Через спалах кору в освітніх закладах області, де зафіксували бодай один випадок захворювання на кір, зимові канікули продовжили до 22 січня. А після виходу з канікул невакцинованим від кору дітям обмежать доступ до шкіл та садочків.

Також вчора Андрій Садовий заявляв, що карантин у школах Львова через кір не запроваджуватимть.

Все, що потрібно знати, аби вберегтися від кору, можна дізнатися тут.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

16.01.2018 13:59 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.