В центре внимания:

У міськраді кажуть, що у третини львівських маршруток некоректно працює GPS

Про це плвідомила прес-служба Львівської міської ради.

Вчора під час наради з перевізниками у Львівській міській раді в.о. начальника управління транспорту Олег Партика зазначтв, що у 20-30% маршруток GPS-трекери не працюють коректно.

За його словами, вчорашній моніторинг кількості автобусів на маршрутах Львова показав, що зранку на маршрутах у місті працювало 528 автобусів, а дані GPS-трекерів показували значно меншу кількість.

Відтак перевізникам Львова доручили відновити роботу всіх GPS-трекерів у маршрутках та найближчим часом замінити їхні зношені елементи.

Зазначимо, GPS-трекерами львівські маршрутки обладнали ще у 2013 році.

А з кінця серпня маршрутки у Львові курсують із перебоями. 20 листопада на чотири маршрути не вийшов жоден автобус, ще на 5 маршрутах бракувало близько 90% автобусів.

У міськраді кажуть, що проблеми з громадським траспортом виникають тому, що водії маршруток масово звільняються і їдуть на заробітки до Польщі. Як нещодавно зазначив голова асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка, водіїв на роботі у Львові може втримати зарплата від 10 000 грн. Натомість сьогодні середня зарплата водія маршрутки становить 3 200 грн.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

30.11.2017 9:58 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.