В центре внимания:

У Палестині тривають акції протесту

У Палестині тривають акції протесту

За повідомленням турецької агенції «Анадолу», що оприлюднене 16 грудня, на кордоні сектору Газа впродовж доби вбито двоє палестинців, поранено 82 особи. При цьому стан п’яти поранених оцінюється як важкий. Однин із загиблих – 29-річний інвалід Ібрагім абу-Сурейа. Він позбувся ніг в 2008 році внаслідок авіаудару армії Ізраїлю по сектору Газа.

Палестинці, як і жителі країн мусульманського світу, продовжують обурюватися рішенням президента США Дональда Трампа визнати Єрусалим столицею Ізраїлю. Європейські союзники США також висловили занепокоєння у зв’язку з цим рішенням. Воно було оголошене 6 грудня, а наступного дня у Єрусалимі почалися демонстрації протесту та заворушення. Зіткнення відбулися також в Хевроні, Віфлеємі та інших містах на Західному березі річки Йордан.

Ізраїль взяв під контроль Східний Єрусалим у червні 1967 року. Міжнародне співтовариство вважає це окупацією. Наразі жодна держава не визнає Єрусалим столицею Ізраїлю. Всі закордонні посольства знаходяться у Тель-Авіві. Сполучені Штати стали першою країною, що визнала Єрусалим столицею Ізраїлю.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

17.12.2017 2:08 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.