В центре внимания:

У повітрі та водоймах Львова виявили перевищення забруднюючих речовин

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

У всіх обстежених водоймах і перехрестях було виявлено перевищення максимально допустимих концентрацій забруднюючих речовин.

Зокрема, найбільш забруднене повітря виявилось на перехресті вулиць пр. Чорновола – вул. Хімічна, де спостерігалось перевищення вуглецю оксиду у 2 рази та азоту діоксину – в 1,8 рази.

На перехресті вул. Городоцька – вул. Наливайка є перевищення вуглецю оксиду в 1,8 рази, азоту діоксину – в 1,6 рази. Найменш забрудненим виявилось перехрестя вул. Січових Стрільців – вул. Гнатюка.

Також у всіх 10 обстежених водоймах Львова були виявлені перевищення гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин.

Обстеження ставу на вул. Хортицька, 35 показало перевищення заліза у 2,5 рази, завислих речовин – у 4,6 рази та БСК5 – в 1,4 рази, а обстеження ставку у Стрийському парку – перевищення аміаку в 3,6 рази, завислих речовин – у 3,2 рази, СПАР – в 1,2 рази та БСК5 – в 1,3 рази.

Перевищення ГДК лише одного компоненту було виявлено на озері, що на вул. Винниця, 4.

Як наголосили у КП «Адміністративно-технічне управління», перевищення гранично допустимих концентрацій зумовлені цвітінням водойм, загниванням рослинності, забруднення твердими побутовими відходами, використанням вод для миття автомобілів.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

07.12.2017 23:08 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.