В центре внимания:

У продуктах ресторану «Панська чарка» виявили стафілокок

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

За даними центру, вода у ресторані "Панська чарка" (вул. Винниченка, 3 у Львові), де отруїлися 25 відвідувачів, які харчувалися у ресторані з 14 до 16 жовтня, відповідає вимогам до води питної, призначеної для споживання.

Вміст нітратів в томатах, огірках, перці, салаті не перевищує максимальних рівнів, а у 12 працівників закладу Львівський обласний лабораторний центр не виявили стафілококу.

"Із 20 змивів бактерії групи кишкової палички знайдено в 1 – заварочному чайнику. У 5 взірцях: весільному торті, лососі слабосоленому, паштеті печінковому, шпондері запеченому, фарші м’ясному для приготування слойки виявлено бактерії групи кишкової палички та патогенний золотистий стафілокок. В буженині виявлені тільки бактерії групи кишкової палички. Бактерії роду "сальмонела" не виявлені", – йдеться у повідомленні Львівського обласного лабораторного центру.

Наразі ресторан тимчасово не працює, як у коментарі Варіантам розповіла головний спеціаліст відділу спалахів Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області Лілія Михайлів, складено протокол на фізичну особу-підприємця Романишина О.Р., який орендує кухню в цьому ресторані.

Зазначимо, ресторан "Панська чарка" заснований товариством з обмеженою відповідальністю "Глинянська брама". Керівниками цього ТзОВ є Тарас Колодій – бізнес-партнер народного депутата Богдана Дубневича і дружина цього ж нардепа – Тетяна Дубневич.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

26.10.2017 2:49 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.