В центре внимания:

У підприємстві на Самбірщині створили нові робочі місця

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Сьогодні ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» у селі Новосілки-Гостинні Самбірського району ввела в експлуатацію сучасний елеваторний комплекс, а на підприємстві вже працює близько 600 робітників.

«Цей елеватор – це наша нещодавна інвестиція. Він здатен зберігати до 12 тисяч тон зерна. Встановлення такого елеватора дозволить збільшити ефективність нашого виробничого блоку. Зерно проходить кілька етапів: при потребі відбувається очистка, після цього зерно сушать та розприділяють для зберігання. Наявність такого елеватора дозволяє забезпечити високу якість зерна. Більшість зерна постачаємо на експорт, але й на внутрішній ринок теж.Окрім зерна ми вирощуємо ячмінь, пшеницю, ріпак та сою», – наголосив директор підприємства «Агро ЛВ Лімітед» Андреа Б'янко.

Зазначимо, ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» входить в групу компаній Continental Farmers Group і є одним з найбільших виробників картоплі в Україні.

У 2017 році в селі Новосілки-Гостинні збудували дві силосні ємкості на 6000 т для зберігання зерна.

Нагадаємо, за підсумками 9 місяців 2017 року Львівщина посіла 7 місце серед областей України за рівнем соціально-економічного розвитку. Відтак в економіку області вдалося залучити 52,4 млн доларів прямих іноземних інвестицій.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

14.04.2018 2:39 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2023 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.