В центре внимания:

У Росії збереглися традиції ГУЛАГу

У Росії збереглися традиції ГУЛАГу

Про це у середу, 25 жовтня, пишуть провідні інтернет-видання світу, посилаючись на доповідь «Етапування ув’язнених у Росії: шлях у невідомість». Вона оприлюднена міжнародною правозахисною організацією Amnesty International.

Автори наголошують, що засуджених часто відправляють за тисячі кілометрів від дому, а тому родичі не можуть їх відвідувати. І це при тому, що російський кримінальний кодекс містить норму, за якою ув’язнених належить поміщати у місця позбавлення волі у тих регіонах, де вони проживають або були засуджені. Окрім того, саме етапування може затягнутися на кілька тижнів. Перевезення відбувається у важких умовах, з постійними оглядами і часто без доступу до елементарних засобів гігієни.

У тексті документу сказано: «Від радянського ГУЛАГу Федеральна служба виконання покарань Росії (ФСВП) успадкувала мережу виправних колоній, багато з яких знаходяться в малонаселених частинах країни, наприклад, на Крайній Півночі чи на Далекому Сході». Amnesty International закликає російську владу знищити пережитки ГУЛАГу і привести свою пенітенціарну систему у відповідність з міжнародними стандартами у галузі прав людини.

До слова, у колонії на Сибір відправляють й незаконно засуджених у Росії громадян України.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

25.10.2017 16:50 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.