В центре внимания:

У Росії продовжили арешт українцю Павлові Грибу

У Росії продовжили арешт українцю Павлові Грибу

Таке рішення прийняв у п’ятницю, 15 грудня, суд у місті Краснодарі, де перебуває у неволі викрадений 19-річний український юнак. Термін його утримання під вартою тепер продовжено до 4 березня.

Речниця Міністерства закордонних справ України Мар’яна Беца написала у мережі Twitter: «Спочатку викрали, тепер фабрикують справу. Вимагаємо негайного звільнення Павла Гриба».

Нагадаємо, що у серпні цього року хлопець поїхав до білоруського міста Гомеля і зник. Згодом він опинився у слідчому ізоляторі у російському Краснодарі. Його звинувачують у тероризмі.

Адвокат Павла Гриба в Україні Євгенія Закревська повідомила, що Європейський суд з прав людини вимагає від Росії доступу українських лікарів до заарештованого, щоб оцінити стан його здоров’я. За повідомленням батьків, Павло Гриб через інвалідність повинен постійно приймати підтримуючі препарати.

За даними правозахисників, станом на сьогодні близько 60 громадян України позбавлені волі за політичними мотивами на території Росії і окупованого нею Криму.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

16.12.2017 2:18 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.