В центре внимания:

У Росії ігнорують скарги Павла Гриба на здоров’я

У Росії ігнорують скарги Павла Гриба на здоров’я

Суд у Краснодарі постановив залишити під арештом до 4 травня незаконно утримуваного у слідчому ізоляторі (СІЗО) українського юнака. Про це у п’ятницю, 2 березня, повідомив його батько Ігор Гриб у мережі Facebook.

Він зазначив, що Павло позбавлений волі вже 6 місяців та один тиждень. Окрім того, слідчий ще й переконував у відсутності хвороби у заарештованого, надаючи суду довідки, як пише Ігор Гриб, «з такими гарними результатами, яких у сина ніколи не було». Скарги Павла на погане самопочуття, сильний біль у животі та шлунку, загальну слабкість не реєструють. Відтак, нема скарг – нема і відповідальності адміністрації СІЗО. Навіть ліки, придбані власним коштом, хлопцеві не дають.

Як відомо, Павло Гриб зник 24 серпня 2017 року під час приватної поїздки до Білорусі. За його словами, на автостанції Гомеля його викрали невідомі люди в цивільному і передали іншим невідомим людям у якомусь лісі. Більше доби його тримали в приміщенні без вікон, після чого відвезли до Смоленської області, де «законно» оформили арешт. Білорусь своєї вини у викраденні українця російськими спецслужбами не визнає.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

02.03.2018 18:32 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.