В центре внимания:

У Страсбурзі наростають проросійські симпатії

У Страсбурзі наростають проросійські симпатії

У Раді Європи з’явився проект резолюції, за якою можна повернути російську делегацію у Парламентську асамблею Ради Європи (ПАРЄ). Про це йдеться у статті «Битва за гроші та за Росію: в Раді Європи запустили новий сценарій скасування санкцій», яку 11 жовтня оприлюднило інтернет-видання «Європейська правда».

Співавтором документу є Мікеле Ніколетті. Політик доволі авторитетний. Ймовірно, саме він буде обраний наступним президентом ПАРЄ у січні 2018-го року. В документі, який планують винести на голосування у середу ввечері, є норми, що дозволять скасувати санкції проти Росії. У тексті запропоновано самій Асамблеї та Комітету міністрів Ради Європи (КМРЄ) «гармонізувати правила участі та представництва країн-членів в обох статутних органах». А це означає скасування всіх обмежень, що накладені на Росію в ПАРЄ.

Ці наміри керівництва Ради Європи стали відомими і проти них почато жорсткий спротив. «Українська та декілька інших делегацій вже зареєстрували поправки, які видаляють з документа згадки про «гармонізацію» і тому подібне. Хоча треба бути свідомим того, що прибічники повернення Росії нині сильніші, ніж будь-коли за останні три роки», – твердить автор статті.

А при чому тут гроші? У Росії заявили, що нове рішення щодо її внеску у бюджет Ради Європи на 2018 рік залежатиме від того, чи братиме російська делегація повноцінну участь у роботі ПАРЄ.

Світлина: міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров і Мікеле Ніколетті.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

11.10.2017 14:38 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.