В центре внимания:

У США знайдено сліди російських хакерів

У США знайдено сліди російських хакерів

Про це у середу, 28 лютого, повідомляють провідні інформаційні агенції світу. Першоджерелом називають NBC News. Як сказано, американські спецслужби виявили «істотні докази» того, то державні інтернет-портали та реєстраційні системи для голосування в семи штатах перед виборами 2016 року було скомпрометовані «таємними агентами», що мали підтримку з боку Росії.

Названо й штати, де виявленого російські кібер-сліди. Це – Аляска, Аризона, Каліфорнія, Флорида, Іллінойс, Техас і Вісконсін. Правда, не вказується, що за кібератаками стоїть російський уряд. Відзначається також, що хакерські атаки не вплинули на жоден голос під час волевиявлення. Шість з семи штатів заперечують, що їх сайти або системи були зламані, посилаючись на свої внутрішні розслідування.

Спецслужби США переконані, що російські хакери перед американськими президентськими виборами 2016 року здійснювали кібернапади на сервери Демократичної партії. Окрім того, під час передвиборної кампанії Кремль поширював пропаганду в соцмережах з метою вплинути на результати виборів на користь Дональда Трампа. Розслідуванням передбачуваного втручання Росії у вибори займається спецпрокурор Роберт Мюллер. Офіційна Москва всі звинувачення досі відкидає.

Ілюстрація з сайту «Deutsche Welle».

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

28.02.2018 13:39 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.