В центре внимания:

У США стали на захист антикорупціонерів України

У США стали на захист антикорупціонерів України

Про це у суботу, 31 березня, повідомляють провідні інтернет-видання України. Вони посилаються на заяву, яку озвучила речниця Державного департаменту США Гізер Нойєрт. У тексті українській владі рекомендовано скасувати законодавство, що вимагає декларації активів громадянським суспільством та міжнародними членами наглядових рад державних підприємств.

Йдеться про ухвалений 23 березня закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб». У ньому міститься вимога, щоб представники антикорупційних громадських організацій, експертів та інших осіб, які прямо чи опосередковано отримують фінансування з коштів міжнародної технічної допомоги, до 1 квітня 2018 року подали першу декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

З цього приводу у заяві Держдепу США сказано: «Система декларування активів України має забезпечувати підзвітність державних посадовців і не повинна встановлювати зайвих тягарів або тиску на громадянське суспільство. Цей каральний закон спрямовується на тих самих осіб, які прагнуть поліпшити прозорість та підзвітність в Україні, виконуючи обіцянки Євромайдану та прагнень українського народу щодо демократичної країни, яка керується верховенством права».

Світлина; речниця Державного департаменту США Гізер Нойєрт.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

31.03.2018 12:09 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.