В центре внимания:

У центрі Львова на 35% подешевшала оренда кімнат

Про це повідомляють аналітики OLX.

Зокрема, середня вартість оренди кімнати в Галицькому районі Львова у серпні становить 2 205 грн, що уна 35% менше, ніж у січні цього року.

У всіх інших частинах міста ціни на оренду житла до початку нового навчального року зросли. Кімнати у Франківському районі подорожчали на 37%, в Залізничному – на 26%, а в Сихівському – на 23%.

Щодо квартр, то у центрі Львова вартість їхньої оренди збільшилася на 32% з початку року і досягла середнього показника в 6 632 грн. Двокімнатну квартиру можна зняти приблизно за 9 400 грн, а за трьохкімнатну квартиру доведеться викласти близько 13 000 грн.

Зростання середньої вартості оренди квартир спостерігається також в Личаківському та Франківському районах. Ці райони зайняли друге і третє місце в рейтингу найдорожчих місць для проживання у Львові.

Найвигідніше в серпні було знімати житло в Сихівському, Шевченківському та Залізничному районах Львова. Тут ціни на квартири залишилися найбільш вигідними: вартість оренди однокімнатної квартири не перевищує 6 000 грн. А ціни на трикімнатні квартири місцями взагалі знизилися: в Шевченківському середня вартість склала 9 995 грн проти 10 885 грн у січні, а в Залізничному районі – 7 723 грн проти колишніх 8 262 грн.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

29.08.2017 18:08 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2021 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.