В центре внимания:

У ЦНАПах Львова створили електронну чергу для оформлення паспортів

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявила директор департаменту адміністративних послуг міськради Валентина Бартошик, найактуальнішою у ЦНАПах міста залишається послуга з оформлення і видачі паспорта України та паспорта для виїзду за кордон, відтак чергу для замовлення біометричного паспорту перевели в електронну.

Електронна черга буде оновлюватися кожного тижня у понеділок.

"Проте "живу чергу" для замовлення паспорта у вигляді ID-картки залишили, і вона актуальна. Водночас люди пільгових категорій обслуговуються позачергово без попереднього запису", – наголосила Валентина Бартошик.

За її словами, у 2017 році послугою з оформленні і видачі паспортів у ЦНАПах скористалося понад 35 000 тисяч осіб, а протягом січня-лютого 2018 року за замовленням цієї послуги звернулись 7 700 відвідувачів, було видано понад 5 600 паспортів.

Зазначимо, вартість оформлення паспорта громадянина України не пізніше 20 робочих днів, становить 279 грн, до 10 робочих днів – 366 грн. Вартість оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон в термін, не пізніше 20 робочих днів, становить 557, 32 грн, до 7 робочих днів – 810,32 грн.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

22.02.2018 23:39 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2022 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.