В центре внимания:

У школах Дрогобича і Стебника почали тижневий карантин

Про це повідомила прес-служба Дрогобицької міської ради.

Зважаючи на високий рівень відсутності учнів у школах міст Дрогобича та Стебника, через захворюваність на ГРВІ, сьогодні, 19 лютого, відбулося засідання комісії з питань техногенно і екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якої прийняли рішення про припинення навчально-виховного процесу у школах Дрогобича та Стебника строком на 7 днів. Відповідне рішення було прийнято на підставі рекомендації Дрогобицького міжміського відділу Львівського обласного лабораторного центру.

Як повідомив начальник відділу освіти Петро Сушко, впродовж минулого тижня та сьогодні зранку у школах було проведено моніторинг відсутності учнів. Згідно з даними кількість відсутніх учнів становить 20-30%, з яких 18,9% — через захворювання на ГРВІ.

З метою недопущення зростання показника захворюваності серед учнів ЗОШ та розбалансованості навчально-виховного процесу, рішення комісії є правильним та необхідним, — вважають у відділі освіти Дрогобицької міської ради.

Протягом наступних вихідних у школах Дрогобича та Стебника здійснять черговий моніторинг захворюваності учнів. Відтак, на основі отриманих даних, у понеділок, 26 лютого, комісія з питань ТЕБ та НС прийме рішення про відновлення навчально-виховного процесу, або ж оголошення карантину.

Додамо, що зараз триває карантин у двадцять одній школі Львова.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

20.02.2018 4:28 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2022 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.