В центре внимания:

У 2017 році на Львівщині реконструювали очисні споруди у п’яти містах і селах

Про це йдеться у річному звіті про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2017 рік, який опублікований на сайті Львівської облради.

Минулоріч за кошти обласного бюджету на Львівщині збудували та реконструювали очисні споруди у Дрогобичі, Моршині, Великих Мостах Сокальського району, Бібрці Перемишлянського району, селі Лопатин Радехівського району.

Окрім цього було виготовлено проектно-кошторисну документацію на: реконструкцію каналізаційних насосних станцій у Стебнику, реконструкцію очисних споруд і каналізаційних мереж у місті Добромилі Старосамбірського району, будівництво каналізаційних очисних споруд та каналізаційних мереж для смт. Краковець Яворівського району.

Також у Сокалі, Новояворівську, Червонограді, місті Новий Калинів, смт. Брюховичі, с. Домажир Яворівського району та с. Пасіки-Зубрицькі Давидівської ОТГ здійснили ремонт та реконструкцію каналізаційних насосних станцій, каналізаційних мереж і колекторів.

Нагадаємо, Львівська ОДА замовила реконструкцію каналізаційних очисних споруд у місті Великі Мости ще у 2016 році за 6 млн грн. А на початку 2017 року адміністрація заявила про плани збудувати очисні споруди у смт. Жвирка Сокальського району.

Раніше Варіанти в межах проекту "Дрон-погляд на зони екологічного лиха Львівщини" провели розслідування щодо забруднення довкілля на Львівщині, стан берегів річки Західний Буг та занедбаного стану каналізаційної мережі Львова.

Детальніше про це можна дізнатися тут.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

14.02.2018 18:39 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.