В центре внимания:

У 2018 році на житлові кредити для мешканців Львівщини витратять 2 млн грн

Про це повідомляє кореспондент Варіантів з сесії Львівської обласної ради.

Сьогодні під час сесії Львівської облради депутати затвердили Програму надання житлових кредитів окремим категоріям громадян у Львівській області на 2018 – 2020 роки.

На загальний обсяг фінансування програми у наступному році депутати передбачили з обласного бюджету 2 млн грн.

За ці кошти в області планують профінансувати підтримку індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім" та забезпечити молодь Львівщини житлом.

У рамках програми "Власний дім" кредити надаються на: спорудження житлових будинків; добудову та реконструкцію житлових будинків; спорудження інженерних мереж; придбання незавершеного будівництва та готового житла.

Сума кредиту на нове будівництво становить до 300 тис грн; придбання житлового будинку – до 200 тис грн; добудова, реконструкція житлового будинку – до 150 тис грн; спорудження інженерних мереж – до 50 тис грн.

Кредитну ставку встановили у 3% річних, а для сімей, що мають 3 і більше дітей і учасникам АТО кредити надаються безвідсотково. Термін кредиту – до 20 років, а для молодих і неповних сімей – до 30 років.

Кредит першочергово надається учасникам АТО, ветеранам війни, індивідуальним забудовникам для завершення раніше розпочатого будівництва, молодим спеціалістам, які працюють на підприємствах, в установах та організаціях, переселенцям.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

05.12.2017 18:28 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.