В центре внимания:

Фальшива аполітичність гурту «Scooter»

Фальшива аполітичність гурту «Scooter»

Скандал з виступом німецької техно-групи в анексованому Росією Криму набуває міжнародного розголосу. 6 серпня до цієї теми звернувся сайт ВВС, який відзначає серйозність намірів української прокуратури. Зокрема, нею будуть скеровані запити у компетентні органи Німеччини з проханням посприяти у здійсненні допиту учасників гурту. Як ми вже повідомляли, з цього приводу відкрито кримінальну справу за статтею «Порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї».

Група «Scooter» відіграла концерт в Севастополі на фестивалі ZBFest, що тривав 4 і 5 серпня. До виступу соліст колективу Ейч Пі Бакстер стверджував, що він й його команда знаходиться поза політикою. «Дуже аполітично», – не приховував сарказму посол України в Німеччині Андрій Мельник, коментуючи подію у соцмережі Twitter. При цьому дипломат зазначив, що пана Бакстера зустріли в аеропорту знімальні групи трьох російських федеральних телеканалів. А по завершенні концерту лідер німецького гурту подякував кримських фанатам за підтримку.

Виступ групи «Scooter» широко висвітлювався російською пресою. Це підтверджують і вміщені нами світлини. Їх зробили фотокореспонденти агенції ТАСС та РИА «Новости».

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

06.08.2017 12:37 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.