В центре внимания:

Федеральні установи США знову призупинили роботу

Федеральні установи США знову призупинили роботу

Про це у п’ятницю, 9 лютого, повідомляє агенція Reuters. Американський Сенат цієї доби хоча й схвалив угоду про бюджет включно із законопроектом про тимчасове фінансування, проте рішення виявилося прийнятим надто пізно, щоб перешкодити припиненню роботи федерального уряду. Як наголошено, це стало провалом для контрольованого республіканцями Конгресу.

Призупинення роботи уряду (його прийнято називати терміном «шатдаун») технічно почалася опівночі за місцевим часом. Це другий випадок з початку року при президенті-республіканцеві Дональді Трампі. Як пише Reuters, він практично не взяв участі у спробах лідерів партій на цьому тижні покласти край багатомісячним суперечкам про бюджетну-фінансову політику. Напередодні очільники республіканців запевняли, що законопроект буде схвалений, однак вкластися у визначені терміни їм не вдалося. А все через те, що промова сенатора-республіканця від штату Кентуккі Ренда Пола, який виступав проти дефіцитного фінансування, тривала аж дев’ять годин.

Попередній «шат даун» відбувся 20 – 23 січня і завершився прийняттям тимчасового бюджету на три тижні.

Світлина з сайту ВВС: сенатор Ренд Пол (в центрі), який своїм виступом перетянгув обговорення бюджету аж за критичну межу.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

09.02.2018 16:48 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2022 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.