В центре внимания:

Фільм «Кіборги» ставить рекорди

Фільм «Кіборги» ставить рекорди

За неповних два місяці прокату патріотичну кінокартину вже побачили 304 646 глядачів, касовий збір становить 22 мільйони 252 тисячі 882 гривні (майже $ 800 тис.). Про це Державне агентство України з питань кіно (Держкіно) повідомляє 31 січня у мережі Facebook.

Ось як прокоментував перші підсумки прокату режисер кінострічки Ахтем Сеітаблаєв: «Особисто для мене цей фільм став прикладом об’єднання усіх людей. Кожна зустріч на прем’єрах, кожен лист, показ для військових в імпровізованих кінотеатрах – доказ того, що фільм був дуже потрібним Україні! І я вірю, що він став тією цеглинкою до побудови нової України, про яку так мріяли наші герої у фільмі».

«Кіборги» вже зібрали рекордну суму в прокаті і частину коштів, а це 1 мільйон 523 тисячі 230 гривень ($ 54,4 тис), буде передано сім’ям загиблих у боях за Донецький аенропорт.

Нагадаємо, що фільм вийшов у прокат 7-го грудня 2017-го року. Знімальна команда разом з фондом «Повернись живим» започаткували соціальну ініціативу #ЯНебайдужий, завдяки якій 5 гривень з кожного купленого квитка йдуть на допомогу сім’ям загиблих кіборгів.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

31.01.2018 19:18 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.