В центре внимания:

Харківська касирка чекає російські танки

Харківська касирка чекає російські танки

Новина про обурливий інцидент, що стався в одному із супермаркетів Харкова, оприлюднена 3 листопада багатьма інтернет-виданнями України. А першоджерелом інформації став пост у мережі Facebook керівника громадської організації «Українська народна рада Донеччини і Луганщини» Станіслава Федорчука.

Отож, недавно демобілізований з армійської служби чоловік підійшов у супермаркеті до каси, щоб розрахуватися, і запитав у касирки, чи може вона обслуговувати покупців українською мовою. Наголосимо, говорив спокійно і російською.

Відповідь його шокувала. Касирка сказала, що визнає одну державну мову – російську. А ще вона чекає російські танки, які скоро приїдуть і тоді відпаде будь-яка необхідність в українській. І врешті заявила, що Харків – це Росія.

Недавній військовий після такого нахабства не став встрявати у дискусію. Він просто перевернув над касиркою лоток з десятком яєць. Чи встиг він перед тим за них заплатити, чи розрахувався після «акції відплати» – не відомо. Втім, хіба тут це найважливіше?

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

03.11.2017 21:28 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.