В центре внимания:

Херсонський завод «Судмаш» прокинувся

Херсонський завод «Судмаш» прокинувся

«Сплячий режим», у якому опинилося це підприємство Державного концерту «Укроборонпром», тривав аж шість років. Востаннє готова продукція вийшла звідси ще у 2011-му. Але починаючи з 2016-го року тут активно взялися відроджувати виробництво.

І ось 22 серпня завод, який раніше спеціалізувався виключно на виготовленні продукції для суднобудування, презентував свій принципово новий виріб – спеціальну техніку для Державної служби України з надзвичайних ситуацій, а також для комунальних служб. Вона вкрай необхідна для рятування під час пожеж громадян, які мешкають у багатоповерхівках. Така пожежна техніка є унікальною для України, а у світі її можуть випускати лише у кількох країнах.

Машина АПГП 30, представлена з нагоди вже близького свята Дня Незалежності України, дозволяє на висоті у 32 метри гасити полум’я та рятувати людей з останнього поверху стандартної панельної 9-поверхівки. Восени на заводі очікують делегацію іноземних замовників, які вже зацікавились можливостями «Судмашу». Тим паче, що зараз тут працюють над розробкою ще складнішої техніки. З її допомогою можна успішно боротися з вогнем у сучасних 20-поверхових і навіть більш високих будівлях.

Херсонський завод «Судмаш» прокинувся

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

22.08.2017 20:13 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.