В центре внимания:

Цьогоріч ЦНАПи обіцяють створити у Брюховичах, Винниках та Рудному

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Цьогоріч у Львівській міськраді хочуть розширювати перелік послуг, які можна отримати в ЦНАПах, та розвиватимуть інтерактивні сервіси. У планах також – створення таких центрів в смт. Рудно, смт. Брюховичі та м. Винники.

"Пріоритетними завданнями для нас є наближення послуг для мешканців Рудного, Брюхович та Винник. Однозначно, будемо збільшувати нові послуги, активно розвивати дистанційні сервіси для того, щоб мешканці могли замовляти послуги через інтернет-сервіси, витрачаючи мінімум часу і в зручний для них час. Також ми почали роботу над підвищенням рівня інклюзивності, залучили представників нашої громадської ради, які активно нам допомагають", – розповіла директорка департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик.

Нагадаємо, про облаштування ЦНАПів у Винниках, Брюховичах та Рудному міський голова Львова Андрій Садовий говорив ще влітку минулого року.

Зазначимо, ЦНАП планують також відкрити у Глинянах Золочівського району. Для цього депутати Львівської облради на минулій сесії виділили 1,3 млн грн.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

07.02.2018 10:18 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2022 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.