В центре внимания:

Цього року у Львові та області побільшає азербайджанських інвестицій

Зокрема, у бальнеологічному курорті Трускавці уже є готелі, які створили азербайджанські інвестори. Цього року їх стане більше, до Трускавця будуть їздити на оздоровлення азербайджанці. Нові проекти азербайджанців – видобуток газу, реконструкцій лікарень, будівництва "сухого" фонтану, реконструкція площі перед Оперним театром, зведення виставкового центру, зведення очисних споруд, колекторів тощо
Про співпрацю азербайджанських бізнесменів домовився із головою Львівської ОДА Олегом Синюткою та міським головою Львова Андрієм Садовим Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджану в Україні Азер Худієв. Він приїхав до Львова разом із низкою азербайджанських підприємців, зокрема, відомим підприємцем України, меценатом Горхмазом Пашаєвим.
"Крім передачі першій комунальній лікарні Львова сучасного медобладнання, Горхмаз Пашаєв буде реалізовувати у Львові проект "сухого фонтану" перед Оперним театром, закупив вартісне сучасне обладнання для цього водограю. У травні цього року його урочисто відкриють з нагоди сторіччя незалежності Республіки Азербайджан" – зазначив Азер Худієв.
Також азербайджанські бізнесмени подарували Першій міській клінічній лікарні імені Князя Лева сучасне німецьке медичне обладнання (медзаклад працював із обладнанням 1964 року), і невдовзі планують реконструювати корпуси цієї лікарні. Наразі азербайджанці не кажуть суму інвестицій, яка цього року прийде у Львів та область. Відомо, що це будуть великі інфраструктурні проекти – будівництво залізничної колії, "сухого порту", концесійної дороги та нерухомості для розвитку промисловості та IT-технологій.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

22.02.2018 17:30 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2022 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.