В центре внимания:

Червоноград, Дрогобич та Самбір завершили реалізацію мікропроектів-2017

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Як заявив начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків обласної ради Іван Собко, наразі профінансовано проектів на 50 млн грн з обласного бюджету на 2017 рік, що становить 72% від загального фінансування.

"Цього року маємо до реалізації 619 місцевих ініціатив. Здебільшого це освітні заклади, вуличне освітлення, народні доми та інші розвиткові проекти. Станом на 10 жовтня роботи завершено на 417 об'єктах, ще на 190 роботи тривають і лише по 12 об'єктах є певні труднощі, які будуть вирішені до кінця цього тижня", – наголосив Іван Собко.

За його словами, лідерами із завершеності об'єктів є Червоноград, Самбір, Дрогобич, а також Миколаївський, Радехівський, Яворівський, Стрийський, Бродівський та Сокальський райони.

Серед об’єднаних територіальних громад – Шегинівська та Новокалинівська ОТГ. Натомість дещо відстають Мостиський та Сколівський райони, Міжинецька і Нижанковицька ОТГ.

"Маємо сподівання, що до 1 грудня всі 619 проектів будуть завершеними, оскільки вже наприкінці цього року обласна рада планує оголосити конкурс на 2018 рік", – додав Іван Собко.

Нагадаємо, переможцями конкурсу у 2017 році стало 619 мікропроектів. Детальніше дізнатися інформацію про переможців конкурсу можна тут.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

14.10.2017 0:48 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.