В центре внимания:

Чергова антиукраїнська провокація у Польщі

Чергова антиукраїнська провокація у Польщі

У середу, 4 жовтня, сайт «Польське радіо» повідомив, що у місті Ряшеві правоохоронні органи почали слідчі дії з приводу появи написів на стінах будівлі Консульства України. Прес-секретар місцевої комендатури поліції Адам Шелонг зазначив, що, ймовірно, йтиметься про розпалювання ненависті на національному ґрунті, а не про псування майна. Адже написи мали відверто антиукраїнський характер.

«Україна = ОУН-УПА, Waffen SS Galizien» – такі написи польською мовою з’явилися на стіні Почесного консульства України у Ряшеві. На інформаційній табличці з гербом України зловмисники намалювали шибеницю і залишили напис «Raus» (німецькою «геть»). Нижче – ще одна шибениця зі свастикою, а також нечіткий напис, що нагадує російське слово «нет». Станом на цей час поліція оглядає місце інциденту і допитує свідків.

Голова Об’єднання українців у Польщі Петро Тима так прокоментував інцидент: «В останні роки маємо справу з провокаційно-диверсійною діяльністю, мета якої полягає у поглибленні конфлікту між поляками та українцями. Це частина гібридної війни».

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

04.10.2017 17:18 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.