В центре внимания:

Чергова провокація російських спецслужб

Чергова провокація російських спецслужб

Так офіційно охарактеризували у Києві повідомлення московської пропаганди про те, що в Криму затримали агента Служби безпеки України (СБУ), скерованого для диверсійної діяльності. Про це 15 серпня пише сайт ВВС.

«Подібні фейкові новини потрібні російським спецслужбам для залякування населення півострова, яке все частіше висловлює незадоволення окупаційною владою. На тлі погіршення життя кримчан, ФСБ знову запускає «заїжджену платівку», намагаючись звинуватити Україну та її правоохоронні органи у своїх власних бідах та проблемах у АР Крим», – написала на своїй сторінці у мережі Facebook речниця СБУ Олена Гітлянська.

Коротко переповімо оту фейкову новину. Як твердять у російській Федеральній службі безпеки (ФСБ), громадянин України Геннадій Лимешко прибув у Крим, щоб за завданням СБУ зіпсувати лінії електропередач, обвалити гірські породи на автомобільну трасу, підпалити ліс і один з об’єктів комунального господарства. Він, начебто, служив на Донбасі у глибинній розвідці одного з підрозділів сил АТО. Повідомлення доповнене фотографією з «набором диверсанта». Особливо вражає звичайнісінька садова пилка. Очевидно, у тій їхній ФСБ навіть провокації чисто зробити не здатні. Хай би самі показали, як такою пилкою можна звалити опору лінії електропередачі.

У Збройних Силах України підтвердили, що Геннадій Лимешко служив за контрактом в одному з підрозділів сухопутних військ, але був звільнений навесні цього року за систематичні порушення дисципліни.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

16.08.2017 2:33 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.