В центре внимания:

Чергова хвиля обшуків у Криму

Чергова хвиля обшуків у Криму

У середу, 8 листопада, на анексованому Росією півострові зафіксовано нові факти переслідувань кримськотатарських активістів. Репресивна акція була скоординована окупаційною владою, оскільки обшуки відбулися одразу у кількох населених пунктах.

Перший трус силовики провели у домі відомого в Криму громадського діяча та фотографа Сейтумера Сейтумерова. Під час обшуків до нього в оселю не пускали адвоката. Згодом, самого Сейтумера Сейтумерова повезли у поліцію міста Бахчисарая. І адвокатові надалі не дають можливості зустрітися із своїм підзахисним.

Крім того, обшуки відбувалися в домі ще одного активіста – Алімдара Белялова, який проживає у Старому Криму та працює у кафе Halal Fast Food. П’ятьох працівників цього закладу відвезли у райвідділ. Показовий факт: після обшуку в його домі, Алімдар Белялов розповів, що у нього зникла чимала сума грошей.

У мережі Facebook на сторінці відкритої групи «Кримська солідарність» вміщено також інформацію про обшуки у селищі Зарічному, де силовики увірвались у дім Ельдара Кантемірова. У нього забрали ноутбук та телефони. У повідомленні констатується: «Це послідовний та цілеспрямований тиск на активістів «Кримської солідарності», яких змушують мовчати про ті речі, які відбуваються в Криму».

Світлина: Сейтумер Сейтумеров.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

08.11.2017 21:08 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.